O Nas

O Nas


BestHill Work jest agencją pośrednictwa pracy posiadająca wpis Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia 16434

Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia legalnego zatrudnienia na terenie :


  • Niemiec
  • Austrii.
  • Holandii

Oferujemy szybką, sprawną i niezawodną obsługę .Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje jak również indywidualne podejście. O czym przekonasz się już podczas pierwszej rozmowy z rekruterem . Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe znajomość języka niemieckiego lub angielskiego szukasz interesująch ofert pracy aplikuj już dziś. BestHill Work zapewnia szybką, sprawną i niezawodną obsługę każdego z kandydatów. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.


Jesteś bez zatrudnienia i poszukujesz swojej szansy? Przeglądasz ogłoszenia o pracę za granicą w nadziei na lepsze zarobki? A może praca za granicą interesuje Cię ze względu na możliwości obycia się z inną kulturą? Niezależnie od tego, z jakich powodujesz chcesz się zatrudnić w Niemczech, Austrii lub Holandii, znajdujesz się we właściwym miejscu. Jako agencja pośrednictwa pracy BestHillWork jesteśmy po to, żeby pomóc Ci w znalezieniu wymarzonej posady. Bez względu na to, czy bardziej odpowiada Ci praca za granicą, czy w Polsce, otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Jeśli porozumiewasz się w języku niemieckim co najmniej na poziomie komunikatywnym, możesz mieć pewność, że z naszą pomocą znajdziesz pracę w Niemczech, Austrii lub Holandii. Co masz zrobić w tym celu? Po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie, emailowo lub poprzez formularz umieszczony na naszej witrynie WWW, a otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to możliwe. Nie mówisz po niemiecku? Nic się nie martw – oferty pracy zgromadzone na naszej stronie internetowej obejmują również pracodawców z Polski. Dlaczego możesz nam zaufać? Ponieważ jesteśmy wiarygodni i jako agencja pośrednictwa pracy mamy wieloletnie doświadczenie w swojej działalności.

Znaleźliśmy zatrudnienie setkom pracowników z całej Polski, którzy w ramach uczciwej współpracy uzyskali profesjonalną pomoc z naszej strony. Ponieważ wiemy, że zależy Ci na przejrzystości i jasnych warunkach, mocno dbamy o te strony współpracy. Możesz mieć pewność, że niezależnie od etapu rekrutacji kontakt z naszymi pracownikami przebiegnie w sposób rzetelny, profesjonalny i sympatyczny, a wszelkie informacje na temat przyszłej pracy uzyskasz w dowolnym momencie. Jeśli interesuje Cię dobrze płatna praca za granicą, Niemcy, Austria i Holandia są właściwymi kierunkami. Przejrzyj ogłoszenia o pracę za granicą znajdujące się na naszej stronie, skontaktuj się z nami i przygotowuj się do wyjazdu!

CCF21052017-01

Certyfikat Prowadzących Agencje Zatrudnienia


ZRÓB PIERWSZY KROK

Praca za granicą czeka na Ciebie

ZOBACZ WSZYSTKIE OGŁOSZENIA